بهترین قسمت یک سیتکام برای روز مادر

همونطور که میدونید اکثر سریال های سیتکام با توجه به پخش در ایام سال ممکنه روزهای پخششون با مناسبتی در تقویم هماهنگ بشه و اکثر سازندگان و نویسندگان سیتکام هم سعی میکنند یک قسمت مناسب با اون مناسبت را تهیه کنند. قسمتهای متفاوتی از سریال های مختلف به مناسبت روز جهانی مادر ساخته شده که بعضی از اونها رو اینجا معرفی میکنیم. البته بعضی از این سریالها ممکنه سیتکام نباشن ولی به هر حال چون در اکثر نظر سنجی ها ژانر سریالها رو از هم جدا نمیکنن ماهم این کار و نکردیم و سعی کردیم همه اپیزودهای مربوط به روز مادر در تمامی سریالها با هر ژانری و براتون قرار بدیم.

  • یکی از محبوبترین اپیزودها برای روز مادر اپیزود ۱۶ هم از فصل دوم سریال Gilmore Girls دختران گیلمور هست. اسم این اپیزود There’s the Rub هست. و به عقیده بسیاری از بیننده ها یک قسمت کاملا احساسی مخصوصا برای کسانی هست که از مادرشون دورن و دلشون واسه مادرشون تنگ شده.

 

  • اپیزود بعدی که جزو پرطرفدارهاست اپیزود یازدهم از فصل دوم سریال دوستان هست با عنوان The One with the Lesbian Wedding

این اپیزود که مربوط به ازدواج همسر سابق راس با پارتنرش سوزان هست هم بخاطر داستان جدایی مادر ریچل از پدرش و همینطور بخاطر عدم حضور والدین کارول و سوزان در مراسمشون بخاطر خجالت یک قسمت فوق العاده پر از احساس هست و مخصوصا رابطه ریچل و مادرش در این قسمت باعث شده تا یکی از اپیزودهای محبوب در رابطه با مادر باشه.

  • اما بعدی اپیزود هشتم از فصل دوم سریال New Girl هست که زیاد ازش تعریف نمیکنم ولی اتفاقا در روز مادر پخش نشده بلکه در روز عید شکرگذاری پخش شده که بخاطر حضور والدین جس در اون قسمت و شام شکرگذاری تبدیل به یک قسمت ویژه پدر و مادری شده.

 

  • یکی از محبوبترین قسمتهای سیتکام ها در رابطه با مادر اپیزود The Magician’s Code: Part 1 از سریال آشنایی با مادر هست. اپیزود ۲۳ فصل هفت.

این قسمت مربوط به بدنیا اومدن بچه لیلی هست در حالیکه مارشال پیشش نیست. خب علاوه بر خنده یک عالمه هم احساسات مادرانه در این اپیزود موج میزنه که پیشنهاد میکنم خودتون ببینید.

  • و اما بهترین اپیزود در بین تمام این اپیزودها بدون شک برمیگرده به سریال مدرن فامیلی. بله درست حدس زدید اپیزود ۲۱ از فصل دوم خانواده امروزی که هم در روز مادر پخش شده و هم عنوان اصلیش روز مادر هست.

یکی از پراحساس ترین قسمتهای سریال خانواده مدرن جایی که جی پریچت خشک و سرد بلاخره با یادآوری خاطرات مادرش میزنه زیر گریه و هر بیننده ای و رو احساساتی میکنه مخصوصا اگر کسی مادرش و از دست داده باشه این صحنه نتنها خنده دار نیست بلکه اشک و بچشاتون سرازیر میکنه. خودم بارها دیدمش و هردفعه مثل قبل حس تازه و غمناکی داشتم. این قسمت از طرف بسیاری از بیننده ها به عنوان یکی از برترین قسمتهای مربوط به روز مادر انتخاب شده. پیشنهاد میکنم اگر هم دیدید باز هم نگاه کنید و قدر مادرتون بدونید.

روز مادر مبارک. از طرف بست سیتکام

 

→ خواندن مطلب قبلی

دانلود سریال That ’70s Show

خواندن مطلب بعدی ←

دانلود Friends: The Reunion ( 2021 )

۲ مورد نظر

  • چقدر باحال و کیوت!

  • خیلی عالی بود ممنونم

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *