انتشار عکس فیک تیشرت بایدن بر تن جنیفر آنیستون

حتما در چند روز اخیر و پرهیاهو انتخابات آمریکا و دعواهای ترامپ و بایدن شما هم خبری با این عکس دیده اید ( تیشرت بایدن بر تن جنیفر آنیستون ) که جنیفر آنیستون تیشرت سفیدی با شعار انتخاب بایدن ۲۰۲۰ همراه دو دست در کنارش بتن کرده.

خب لازم به ذکر است که اصولا این طرح براساس یک شوخی در آمریکا و به نوعی تمسخر بایدن از سمت طرفداران ترامپ انجام شده. تیشرت اصلی طرفداران باید و هریس همان طرح بدون دو دست در کنارش وهمینطور طرح دیگری با دستانی که به سمت هم برای دست دادن و یاری دراز شده اند است. اما طرفداران ترامپ با یک خوشمزگی این دو دست را به نشانه رفتارهای ناپسند و لمس خانمها از سمت بایدن به آن اضافه کرده اند.

اما جریان عکس جنیفر با این تیشرت چیست؟؟؟ یعنی جنیفر آنیستون طرفدار ترامپ است که این تیشرت را پوشیده؟ یا طرفدار بایدن است اما نمیدانسته که این طرح برای تمسخر بایدن است؟؟!!

تیشرت بایدن بر تن جنیفر آنیستون

هیچکدام، این عکس اصلا فتوشاپ و فیک است. باور نمیکنید عکس های اصلی را ببینید تا شماهم باور کنید.

همانطور که در عکسهای اصلی میبینید لبلس جنیفر انیستون کاملا سفید یک دست است و اصولا این عکسها مربوط به بیش از یک سال پیش و حدود تابستان سال ۲۰۱۹ است.

زمانیکه البته هوا گرم است و آفتابی بنابر این لباس آستین کوتاه و کلاه آفتابگیر و عینک دودی به خوبی نشان دهنده این است که این عکسها مربوط به روزهای اخیر و انتخابات امریکا نیست.

البته از نزدن ماسک هم که کاملا مشخص است که موقع گرفتن این عکسها از کرونا خبری نبوده یعنی یک سال و نیم قبل.

حتما میپرسید پس چرا این عکس فیک منتشر شده؟

خب بخاطر حمایت بازیگر محبوب سریال فرندز از بایدن و هریس طرفداران ترامپ با انتشار این عکس سعی کردند به نوعی به او بی احترامی کنند و دلشان خنک شود.

مثل همان چسباندن نوشته پشت بقیه و …

امیدوارم شما هم هرجا این اخبار فیک رو دیدید به منتشرکنندگانش متذکر بشید.

→ خواندن مطلب قبلی

تناقضات شخصیت شلدون در سریال بیگ بنگ تئوری

خواندن مطلب بعدی ←

دانلود سریال The big bang theory با زیرنویس چسبیده

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *