جاش رندر

جاش ردنر

جاش ردنر

جاش ردنر Josh Radnor بازیگر نقش تد در سریال آشنایی با مادر متولد 29 ژوئیه ی 1974 در شهر اوهایو کلمبوس به دنیا آمد. پدرش وکیل بود.

وی در مدرسه ی روزانه ی یهودیان شروع به تحصیل کرد و در دبیرستان بکسلی با عنوان دانش آموز ممتاز فارغ التحصیل شد. سپس به تئاتر پائول نیومن معرفی گردید. همچنین در کالج کنیون به تحصیلات خود ادامه داد و در سال 1996 در رشته ی درام از دانشگاه کنیون فارغ التحصیل شد و هم چنین مدرک بالاتر خود را در رشته ی هنرهای زیبای بازیگری در سال 1996 از دانشگاه نیویورک دریافت کرد.

جاش ردنر علاوه بر بازیگزی به حرفه ی کارگردانی نیز پرداخت. اولین تجربه ی کارگردانی وی در فیلم سال 2010 بنام happy thank you more please به نمایش گذاشته شد. فیلم هنرهای آزاد یکی دیگر از کارهای بسیار پر طرفدار جاش  می باشد که خود وی بعنوان بازیگر نقش اصلی حضور داشته است.

مذهب جاش ردنر

جاش در یکی از مصاحبه هایش با لس آنجلس تایمز اعلام کرد از آنجایی که در میان یهودیان تحصیل کرده، پیرو فرقه ی ابر اگاهی است و از آنجایی که به مدیتیشن علاقمند است، برای انتخاب خانه شخصی اش از نظر داشتن آرامش وسواس زیادی بخرج داد.

جاش در ساخت سریال the seeker (سالک) با گروه مربوطه همکاری کرد و درباره ی موسیقی این فیلم چنین می گوید: موسیقی cloude cult (ابرآگاهی) در واقع آن چیزی که در وجود شما نهفته است را صدا می زند. اگر این فیلم توانایی انجام این کار را داشته باشد، من به نوبه ی خود راحتر خواهم خوابید.

شخصیت تدی در واقع در سال 2030 خاطرات آشنایی با همسرش را برای بچه هایش تعریف می کند. تد در این سریال شخصیت اصلی داستان است.

کارنامه هنری جاش ردنر

سینمایی:

فیلم نوجوان دیگر نیست

زندگی روزمره

Happy thank you more please

تلویزیونی:

2000 به نیویورک خوش آمدید

2002 قانون و دستور

2002 دادگاه

2003 ER

2003 miss match

2005 judding amy

2009-2007 مرد خانواده

2014-2005  آشنایی با مادر

تئاتر:

نامه به پاریس

 

→ خواندن مطلب قبلی

کوبی اسمالدرز

خواندن مطلب بعدی ←

تناقضات شخصیت شلدون در سریال بیگ بنگ تئوری

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *