سریال Young Sheldon

معرفی سریال Young Sheldon

سریال Young Sheldon یک اسپین آف از مجموعه محبوب سریال The Big Bang Theory است.

این سریال پس از آنکه جیم پارسونز اعلام کرد قصد خداحافظی از مجموعه The Big Bang Theory به علت فشار طاقت فرسای فیلمبرداری و تولید را دارد در دستور کار شبکه CBS قرار گرفت.

جیم پارسونز بعد از پایان فصل هشتم سریال بیگ بنگ تئوری اظهار کرد قصد خداحافظی از جمع بازیگران این مجموعه را دارد اما تهیه کنندگان وی را برای حضور در ۴ فصل دیگر متقاعد کردند.

اما پس از فصل هشتم بیگ بنگ گروهی مامور ساخت اسپین آف برای این سریال شدند که حول شخصیت شلدون در دوران کودکی است و همین امر به جیم پارسونز اجازه میداد تا با فشار کمتری مشغول به کار شود. در واقع این ایده برای جیم به حدی خوشآیند بود که خودش هم به گروه تهیه کنندگان و توسعه دهندگان این اسپین آف پیوست.

جیم پارسونز در سریال Young Sheldon به عنوان نریتور یا راوی داستان حضور دارد. پس از طراحی اولیه این سریال همزمان با پخش فصل دهم بیگ بنگ به روی آنتن رفت و در همان ابتدا از نظر تعداد بیننده حتی چند قسمت آن از سریال اصلی پیشی گرفت.

همین عملکرد فصل اول منجر به اطمینان خاطر عوامل شبکه برای جایگزین کردن سریال Young Sheldon با بیگ بنگ شد.

در حال حاضر فیلمبرداری فصل چهارم این سریال به اتمام رسیده و با توجه به اقبال خوب تماشاگران احتمال تمدید سریال برای فصلهای بعدی نیز هست.

هرچند که هنوز هم با رکوردهای سریال مادرش فاصله دارد و بعید است به آن برسد اما با توجه به رقبای فعلیش جایگاه مستحکمتری دارد. البته نباید غافل شد که سریال بیگ بنگ با فاصله بسیار زیاد حتی از محبوبترین و قدرترین سریالهای گذشته و هم عصر خودش جلوتر بود و بعید است بزودی سریالی بتواند با این سریال رقابت کند

اما به هر هال این اسپین آف سریال جالب و تماشایی از کار درآمده که دیدنش خالی از لطف نیست مخصوصا برای طرفداران شلدون کوپر

در حال تکمیل….

بازیگران و شخصیتهای اصلی Young Sheldon

اولین قسمت سریال در ۲۵ سپتامبر ۲۰۱۷ بروی آنتن رفت و با بازدید عالی بیش از ۱۷ میلیون تماشاگر چشمها را به خود خیره کرد. 

در طول پخش ۲۲ اپیزود فصل اول آمار بازدیدکنندگان هیچگاه به زیر ۱۱ میلیون نرسید که همین موضوع باعث تمدید سریال شد.

تا کنون ( ۱۷ دسامبر ۲۰۲۰) ۷۰ اپیزود در ۴ سیزن از این سریال پخش شده و میانگین بازدیدکنندگان این سریال برای هر قسمت کمی بیش از ۱۰ میلیون نفر است.

 

→ خواندن مطلب قبلی

دانلود سریال Modern Family مدرن فامیلی

خواندن مطلب بعدی ←

دانلود سریال ۲ broke girls

۲ مورد نظر

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *